Desserts

HouseMade Desserts to sweeten yr day
-
Almond Tart
- Regular price
- $600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $600.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $600.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Apple Crumble Tart
- Regular price
- $600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $600.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $600.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Banana Bread
- Regular price
- From $450.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $450.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $450.00
- Regular price
-
- Sale price
- $450.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Bread Pudding
- Regular price
- $650.00
- Regular price
-
- Sale price
- $650.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $650.00
- Regular price
-
- Sale price
- $650.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cherry Tart
- Regular price
- $600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $600.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $600.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Icecream
- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Eclair
- Regular price
- $600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $600.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $600.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Mousse
- Regular price
- $700.00
- Regular price
-
- Sale price
- $700.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $700.00
- Regular price
-
- Sale price
- $700.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Coffee Icecream
- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Mango Passion Sorbet
- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Molten Lava Chocolate Cake
- Regular price
- $1,250.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,250.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,250.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,250.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Nutella pizza
- Regular price
- $1,300.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,300.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,300.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,300.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Passion Fruit Sorbet
- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Strawberry Icecream
- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Tiramisu
- Regular price
- $1,000.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,000.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,000.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,000.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vanilla Icecream
- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegan Coconut Icecream
- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $900.00
- Regular price
-
- Sale price
- $900.00
- Unit price
- per
Sold Out