Breakfast

-
Bagels with Options
- Regular price
- From $700.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $700.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $750.00
- Regular price
-
- Sale price
- $750.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Blueberry Pancakes
- Regular price
- $1,100.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,100.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,100.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,100.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Breakfast Ciabatta Options
- Regular price
- From $700.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $700.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $700.00
- Regular price
-
- Sale price
- $700.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken & Waffles
- Regular price
- $1,500.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,500.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,500.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,500.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Croissant with Options
- Regular price
- From $400.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $400.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $400.00
- Regular price
-
- Sale price
- $400.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Macarons
- Regular price
- $750.00
- Regular price
-
- Sale price
- $750.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $750.00
- Regular price
-
- Sale price
- $750.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Nutella Croissant
- Regular price
- $1,000.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,000.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,000.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,000.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Veg Omelette Croissant
- Regular price
- $1,200.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,200.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,200.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,200.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Veg, Ham or Bacon Omelette
- Regular price
- From $1,000.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $1,000.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,000.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,000.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Waffles / Pancakes & Scrambled Eggs
- Regular price
- From $850.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $850.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $850.00
- Regular price
-
- Sale price
- $850.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Waffles / Pancakes served with Maple Syrup
- Regular price
- From $700.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $700.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $700.00
- Regular price
-
- Sale price
- $700.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Waffles / Pancakes with Banana & Chocolate
- Regular price
- $1,200.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,200.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,200.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,200.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Waffles / Pancakes with Strawberries & Cream
- Regular price
- $1,600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,600.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1,600.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,600.00
- Unit price
- per
Sold Out